Estetik Özgürlüktür. Güzel bir görünüm için Ari estetik merkezi - Avcılar - İstanbul

Ari Estetik HakkındaTeknolojinin geldiği son noktada insan vücudunun bazı olumsuzlukları da yapılan araştırmalar neticesinde rahatlıkla ortadan kaldırılmaktadır. Modern tıp ile uzun yıllar süren araştırmalar ve farklı anatomik yapıya sahip denekler üzerinde yapılan çalışmalar ile hayatımıza giren ve hiç bir risk teşkil etmeyen yöntemler, Ari Estetik deneyimi ve uzmanlığı ile sizlerle buluşmaktadır.

İstanbul Zeytinburnu'nda bulunan merkezimizde bulunan en gelişmiş tıbbi makineler, yüksek hijyen kuralları çerçevesinde  periyodik bakımları yapılmakta ve her kullanımdan sonra titizlikle dezenfektasyon işlemine tabii tutulmaktadır.

Sağlıklı güzellik için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Ari Estetik, sosyal medya sayfalarımızda tüm müşterilerinin olumlu - olumsuz yorumlarını bu sebepten dolayı çekinmeden yayınlamaktayız.

Merkezimizde önce sorun tespiti ve çözüm önerileri sunmaktayız. Bu işlemler tamamen ücretsiz olup, hastalarımızın onayı alınmadan ve bilgi verilmeden asla tedavi vb uygulamalar yapmamaktayız.  Bu bilgilendirme sırasında hem yapılacak işlem, hem ödenecek ücret hakkında kesin bilgiler vermekte ve beklemediğiniz faturaları ödemek zorunda bırakılmayacağınız garanti edilmektedir.

Müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda, merkezimizden asla olumsuz düşüncelerle çıkmayacağınız gibi, olası aksaklıklarda müşteri daima halıdır çizgimizi de hiçbir zaman bozmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kaliteli ve sağlıklı bir görünüme kavuşabilmeniz için gerekli olan tüm maddi yatırımları merkezimizde göreceğinizden eminiz. En gelişmiş cihazlar, yüksek teknolojik ürünler ve sağlıklı denenmiş doğal vitaminler haricinde suni yapay ve ucuz cihaz - malzeme ve hammaddeyi asla kullanmayacağımızı bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Güzelliğinize güzellik katacağınız merkezimizde bir kahve molası vermek, sorunları teşhis ederek gerekli tedavi ve bakımlarınız için sizleri merkezimize bekliyoruz. Lütfen randevu talep ediniz.


Hayallerinizi Ertelemeyin. Ari Estetik ile yeni bir ba
şlangıç yapın.
   

 

Ari Estetik / Zeytinburnu - İstanbul Ari Estetik / Zeytinburnu - İstanbul
     
Ari Estetik / Zeytinburnu - İstanbul Ari Estetik / Zeytinburnu - İstanbul Ari Estetik / Zeytinburnu - İstanbul
     
 

Ari Estetik Video & Galeri

Randevu & Bilgi Talep Formu


  4989     


 
 
 

Ari Estetik Nuripaşa Mah. Merve Cad. N0:11 D.2 Zeytinburnu - İstanbul
Tel: 0212 679 92 44       
Gsm: 0544 565 30 50
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetler  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  İletişim
Türk Web Ajans