Estetik Özgürlüktür. Güzel bir görünüm için Ari estetik merkezi - Avcılar - İstanbul

Saç Simülasyonu

 İnsan kafasında toplamda ortalama 100000-150000 saç bulunur. Seyrelme meydana geldiğinde iç karartıcı bir dönem olabilir, hem erkekler hem de kadınlarda kellik ve erken yaşlanmaya bağlı stigmalar güven ve ruh halini etkileyebilir. HFS Hair Follicles Simulation - Saç Simülasyonu tamamen kel bir başı bile tamamen gür bakımlı bir saç görünümüne kavuşturabilir.

 

HFS Hair Follicles Simulation - Saç Simülasyonu cerrahi olmayan ,ağrısız erkek ve kadında kellik kapatma yöntemleri arasında son noktadır ; saçınızın dökülme ölçüsüne ve arzu edilen görünüme dayalı olarak - gerçek saç kökleri ve tellerinin doğal görünümünü kopyalamak için saç derisinin epidermal seviyesine doğal mikropigmentlerin uygulandığı inanılmaz ve hayat değiştirici kellik kapatma yöntemidir. Yöntemimiz, sadece doğal pigmentler ve uygulama yöntemleri kullanarak günümüzde dünyada mevcut bu türdeki en iyi kelllik kapatma yöntemi olarak kabul edilmektedir.

 

Uzmanlarımız kalıcı kozmetik ve mikropigmentasyon uygulamarında uzman olup, saç köklerinizin her zaman aynı doğrultuda doğal olarak uzamadıklarını fark ettiklerinde saç yapınızın doğal yapı ve özelliklerini klonlar. Uzmanlarımız aynı zamanda saç köklerinizin tümünün aynı tonda olmadığını bilir ve size daha genç, daha kendinden emin bir saç çizgisi vererek, sıklıkla daha gerçekçi bir sonuç yaratmak için 3 - 4 farklı mikropigment tonu kullanır. 

 

 
 

Ari Estetik Video & Galeri

Randevu & Bilgi Talep Formu


  4554     


 
 
 

Ari Estetik Nuripaşa Mah. Merve Cad. N0:11 D.2 Zeytinburnu - İstanbul
Tel: 0212 679 92 44       
Gsm: 0544 565 30 50
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetler  |  Foto Galeri  |  Video Galeri  |  İletişim
Türk Web Ajans